Dostawa i Płatność

DOSTAWA:

 1. Transport paczki o wymiarze 0,2 m3 waga max 30 to koszt 12,99 zł.
 2. Kupując kilka Naszych produktów do 30 kg zawsze wysyłamy w jednej paczce co pozwala obniżyć koszty.
 3. Paczki są nadawane w każdy dzień roboczy za pośrednictwem firmy kurierskiej.
 4. Przesyłki wysyłane są maksymalnie 48h po otrzymaniu wpłaty (nie licząc weekendu).
 5. W wyjątkowych przypadkach tj. czasowy brak produktu czas wysyłki paczki może zostać wydłużony. Klient zostanie o tym fakcie poinformowany telefonicznie lub emailowo.
 6. Czas realizacji zamówień składanych w weekend lub święta liczony jest od pierwszego dnia roboczego.
 7. Po otrzymaniu przesyłki prosimy o sprawdzenie opakowania. Gdy jego stan budzi wątpliwości należy sprawdzić również zawartość przesyłki pod kontem ewentualnych uszkodzeń. W razie konieczności należy sporządzić z kurierem protokół reklamacyjny. Bez protokołu reklamacje nie będą uwzględniane.
 8. Towar wysyłamy na adres podany w formularzu dostawy.

PŁATNOŚĆ:

 1. Płatność z konta w Twoim banku przy pomocy PayU.
 2. Płatność z konta w Twoim banku  przelewem. Twoje zamówienie zostanie zrealizowane po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie.
 3. Nie realizujemy zamówień po otrzymaniu potwierdzenia przelewu. Jedynie po otrzymaniu wpłaty na konto bezpośrednio od klienta bądź z PayU.

ZWROT:

 1. Towar zakupiony w naszym sklepie można zwrócić bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od dnia odebrania przesyłki, jednak tylko wtedy jeśli nie nosi on śladów użytkowania ani nie został w żaden sposób zniszczony lub uszkodzony. Musi posiadać oryginalne opakowanie. Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa kupujący. Zwrócony towar należy zaopatrzyć w otrzymany wraz z nim dowód zakupu wraz z oświadczeniem na piśmie (wypełnionym i podpisanym protokołem zwrotu). Pieniądze zwrócimy Państwu przelewem na wskazany rachunek bankowy.

 

 

SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE SKLEPU makropack.pl ZNAJDĄ PAŃSTWO W REGULAMINIE